NAVRCHOLU.cz

Zde najdete závody pionýrů, které již mají stanovený datum konání.
Termíny závodů budou během roku postupně přibývat. Mohou být také zrušeny, nebo přesunuty.
V tuto chvíli je stanoveno 32 termínů závodů, na 25. tratích, v 19. dnech
Silniční závody
Galerie
Kontakt - Autor
Zaniklé závody
Terénní závody
Seznam závodů
Úvod
Ostatní
ZÁVODY PIONÝRŮ S TERMÍNEM
Kalendář závodů
Sledujte tento web často,
termíny se mohou změnit.
Aktualizujte stránku
                                                           (celkem: 93 termínů ve 43. dnech, na 62. tratích)


28.11.2015 - DolanyBřestek
14.11.2015 - Hošťálkovice
31.10.2015 - RodinovSvětec
25.10.2015 - Hošťálkovice
24.10.2015 - PředbořiceKošice
17.10.2015 - Tři DvoryVlkoviceHostim
10.10.2015 - PříchoviceOstašovSlověnice
04.10.2015 - Dyjice
03.10.2015 - Prachovice - crossSlavkov u BrnaHarrachovVítěznáTetín
27.09.2015 - Miřetice
26.09.2015 - VracovŽivotice
19.09.2015 - Dolní Bousov (Batti)LišovKozmiceHošťálkovice
12.09.2015 - HostimPřešticeTetínSlavkov u Brna (střelnice)JedousovNová Ves
05.09.2015 - AdamovHradištěSendražiceDyjice
30.08.2015 - Chotoviny
29.08.2015 - SedlištěRovnáHněvkoviceKošťálovBenátky nad Jizerou
15.08.2015 - OkřesanečPaskov
08.08.2015 - BřehyTěrlickoPrusinovice
01.08.2015 - NihošoviceVelká nad Veličkou
25.07.2015 - HrabenovŠtikov
18.07.2015 - Hostim
11.07.2015 - SvětecOřechov
04.07.2015 - HradištěHněvkovice
27.06.2015 - Dolní Bousov (24h)TetínPřelouč
26.06.2015 - Dolní Bousov (24h)
20.06.2015 - BřezhradHostim
14.06.2015 - Louka
13.06.2015 - TrutnovLišovCerekvička
06.06.2015 - NihošoviceTěrlickoDyjiceVarnsdorf - Studánka
30.05.2015 - Nová VesKněždub
23.05.2015 - Slavkov u Brna - Střelnice
16.05.2015 - HostimAdamov
10.05.2015 - Vítězná
09.05.2015 - LicoměliceVítěznáDolce
08.05.2015 - Paskov
03.05.2015 - Dyjice
25.04.2015 - TetínVracovSvětec
18.04.2015 - HostimVlkoviceMedlov
11.04.2015 - PrachoviceVstiš
28.03.2015 - Tři Dvory
14.02.2015 - Hostim
07.02.2015 - Kobyly
10.01.2015 - Soběslav

odjeté závody v roce 2015
                                                           (celkem: 103 termínů ve 46. dnech, na 70. tratích)

28.12.2014 - Slavkov u Brna
27.12.2014 - Tři DvoryChlum
22.11.2014 - BřestekPředbořice
08.11.2014 - Světec
01.11.2014 - Dolany
25.10.2014 - Prachovice
18.10.2014 - ŽeroviceHostimMedlovVlkovice
11.10.2014 - KozmiceOstašovTrnávkaVítězná
04.10.2014 - SlověniceSlavkov u BrnaVarnsdorfStaré Město
28.09.2014 - MiřeticeDyjice
27.09.2014 - ŽivoticeJedousovSlavkov u BrnaKošiceCerekvička
21.09.2014 - Chabařovice
20.09.2014 - Tři DvoryAdamovTetínNová Ves
13.09.2014 - HostimChabeřice
06.09.2014 - PřešticeSendražiceHradištěLišovNihošovice
30.08.2014 - OkřesanečSedlištěHněvkoviceRovnáTetín
24.08.2014 - Chabařovice
23.08.2014 - Česká KameniceDyjiceChotovinyHrubá Vrbka
16.08.2014 - Těrlicko
10.08.2014 - Poříčí nad Sázavou
09.08.2014 - PrusinoviceBřehyVelká nad Veličkou
02.08.2014 - Paskov
26.07.2014 - HrabenovDubnice
19.07.2014 - Hostim
13.07.2014 - Dolní Bousov (cross)
12.07.2014 - Dolní BousovOřechovSvinčany
11.07.2014 - Dolní Bousov
05.07.2014 - Hradiště
28.06.2014 - PřeloučPříchoviceDyjiceHněvkovice
21.06.2014 - BřezhradHostimVarnsdorf - StudánkaChabeřiceSlavkov u Brna
14.06.2014 - MedlovTetínLišovCerekvička
08.06.2014 - Louka
07.06.2014 - Nihošovice - obec
31.05.2014 - Nová VesTěrlickoChrášťovice
25.05.2014 - KozmiceŠtikov
17.05.2014 - HostimAdamovKněždub
10.05.2014 - DebrnéDolceLicomělice
03.05.2014 - VlkoviceOstrava - Hošťálkovice
19.04.2014 - VstišTetínHostim
12.04.2014 - Dolany
05.04.2014 - Tři DvodyMedlov
22.03.2014 - Ohrazenice
15.03.2014 - Prachovice
15.02.2014 - Česká KameniceHostim
08.02.2014 - Kobyly
11.01.2014 - Soběslav

odjeté závody v roce 2014
                                                           (celkem: 104 termínů ve 47. dnech, na 78. tratích)

31.12.2012 - Tři Dvory
30.12.2012 - Slavkov u Brna
29.12.2012 - Chlum
08.12.2012 - Břestek
24.11.2012 - Dolany
10.11.2012 - Frýdek-Místek
27.10.2012 - Lišov
20.10.2012 - Hostim
14.10.2012 - NemojovPoříčí nad Sázavou
13.10.2012 - ŽeroviceMedlovKošiceNemojov
06.10.2012 - OstašovSlověniceŠvihovDubňany
29.09.2012 - HostimCerekvička
22.09.2012 - KozmiceJedousovStaré MěstoNová VesVlkovice
15.09.2012 - Slavkov u BrnaPřešticeAdamovChmelnáVarnsdorf
09.09.2012 - Miřetice
08.09.2012 - TetínSedlištěSendražiceTřemošnáNemilanyOhrazenice
01.09.2012 - OkřesanečPaskov
25.08.2012 - ChabeřiceČeská Kamenice
18.08.2012 - Tři DvoryNihošoviceHněvkoviceSlavkov u Brna ČAM
12.08.2012 - Chotoviny
11.08.2012 - Hradiště
04.08.2012 - Záboří nad Labem (ČAM)SvinčanyVelká nad Veličkou
28.07.2012 - KřižanyTři Dvory (3h)Hrabenov
21.07.2012 - HostimOstrov,
15.07.2012 - Hrubá Vrbka
14.07.2012 - Ořechov
06.07.2012 - Nová Paka
30.06.2012 - PřeloučKřimice
23.06.2012 - HradištěMedlov ČAMPříchovice
16.06.2012 - ChabeřiceVarnsdorfTetínDubňanyČeladnáTři Dvory (3h)Dyjice
10.06.2012 - Nihošovice - obec
09.06.2012 - Březhrad
02.06.2012 - TěrlickoChrášťovice
26.05.2012 - KozmiceKněždubNekmiř
19.05.2012 - Nová VesTetínCerekvička
12.05.2012 - KamenicePodhoříAdamovLicomělice
06.05.2012 - Poříčí nad SázavouDyjice
05.05.2012 - DolcePaskov
28.04.2012 - TřemošnáSlavkov u BrnaVolyněNemilany
21.04.2012 - VstišTetínDolany
14.04.2012 - ŠvihovMiroslav
07.04.2012 - Ohrazenice
31.03.2012 - Záboří nad LabemSlavkov u Brna
24.03.2012 - Tři Dvory
04.02.2012 - DomanínMartinice v Krkonoších
28.01.2012 - Prachovice
14.01.2012 - Soběslav
odjeté závody v roce 2012
                                                           (celkem: 107 termínů ve 47. dnech, na 71. tratích)

30.12.2013 - Slavkov u Brna
28.12.2013 - Tři DvoryChlum
14.12.2013 - Trnávka
23.11.2013 - Břestek
09.11.2013 - ŠvihovPředbořice
26.10.2013 - PrachoviceVlkovice
20.10.2013 - Poříčí nad SázavouDebrné
19.10.2013 - HostimDebrnéDolany
12.10.2013 - MedlovŽeroviceSlavkov u Brna
05.10.2013 - OstašovFrýdek-MístekSlověnice
28.09.2013 - KozmiceVarnsdorfSlavkov u BrnaCerekvičkaTetín
21.09.2013 - Tři DvoryJedousovLišovDyjice
15.09.2013 - MiřeticeDubňany
14.09.2013 - PřešticeHostimNová Ves
07.09.2013 - SendražiceStaré MěstoAdamov
01.09.2013 - Medlov
31.08.2013 - OkřesanečSedlištěHněvkoviceRovná
25.08.2013 - Chotoviny
24.08.2013 - Česká KameniceHradištěHrubá Vrbka
18.08.2013 - Poříčí nad Sázavou
17.08.2013 - Prusinovice
10.08.2013 - ChabeřiceBřehyNihošovice
03.08.2013 - TěrlickoVelká nad Veličkou
27.07.2013 - Tři DvoryHrabenovDubnice
20.07.2013 - OstrovHostimSvinčany
13.07.2013 - Nová PakaOřechovDyjicePříchovice
12.07.2013 - Nová Paka
06.07.2013 - Hradiště
29.06.2013 - PřeloučHněvkovice
23.06.2013 - Kopřivnice
22.06.2013 - HostimChabeřiceVarnsdorf - St.TetínNekmiřAdamovMedlov ČAM
15.06.2013 - LoukaDyjiceTři Dvory (u Labe)
02.06.2013 - BřezhradChrašťovice
01.06.2013 - Těrlicko
26.05.2013 - Poříčí nad Sázavou
25.05.2013 - PodhoříTetínCerekvička
18.05.2013 - Nová VesDolceHostimVarnsdorf - St.BřestekLišovNemilany
11.05.2013 - LicoměliceDyjice
05.05.2013 - Medlov
04.05.2013 - Staré Město
27.04.2013 - DolanyVstiš
20.04.2013 - HostimKněždubTetín
13.04.2013 - VlkoviceOhrazenice
30.03.2013 - Tři Dvory
16.02.2013 - Hostim
09.02.2013 - Kobyly
12.01.2013 - Soběslav

odjeté závody v roce 2013
                                                           (celkem: 84 termínů ve 43. dnech, na 53. tratích)

30.12.2010 - Slavkov u Brna
29.12.2010 - Domanín
04.12.2010 - Hoštičky
13.11.2010 - Dolany
06.11.2010 - Zdejcina
31.10.2010 - Chmelná
30.10.2010 - Košice, Ostašov
23.10.2010 - Dačice
17.10.2010 - MiřeticeDačice
16.10.2012 - Vstiš
09.10.2010 - StrakoniceSlavkov u Brna
02.10.2010 - Turnov - OhrazeniceDačice
25.09.2010 - Dačice, JedousovPoříčí nad SázavouŽerovice
18.09.2010 - KřimiceVolyněNová VesZáboří nad Labem
12.09.2010 - Kozmice
11.09.2010 - DubňanyTetínVoleniceVarnsdorf
04.09.2010 - SendražiceStaré MěstoBělá pod BezdězemŠvihovPrachovice
28.08.2010 - DačiceČeská Kamenice
21.08.2010 - Medlov
14.08.2010 - TetínLhotaChabeřice
07.08.2010 - Václavice
31.07.2010 - Varnsdorf - Studánka
17.07.2010 - NekmiřHrabenov
09.07.2010 - Nová Paka
05.07.2010 - Bělá pod Bezdězem
03.07.2010 - Švihov
27.06.2010 - Dubňany
26.06.2010 - BřezhradNová VesMedlovBeroun - Zdejcina, Křižany
19.06.2010 - PřeloučNekvasovy, Tetín, Chrášťovice
12.06.2010 - KozmiceChabeřice
05.06.2010 - Turnov - OhrazeniceChválenice
30.05.2010 - Poříčí nad SázavouBudišov nad Budišovkou
29.05.2010 - Křimice
22.05.2010 - TetínChlum
15.05.2010 - Hamr na JezeřeStradoniceLicomělice
08.05.2010 - Volyně
01.05.2010 - Slavkov u BrnaStaré Město
25.04.2010 - Medlov
24.04.2010 - Dubňany,  Švihov
10.04.2010 - KozmiceDolanyKřimiceVstiš
03.04.2010 - Bělá pod BezdězemBolešiny
13.03.2010 - KřimiceBolešiny
23.01.2010 - Soběslav
odjeté závody v roce 2010
                                                           (celkem: 91 termínů ve 45. dnech, na 65. tratích)

30.12.2011 - Slavkov u Brna
29.12.2011 - Chlum
10.12.2011 - Břestek
26.11.2011 - Křimice
05.11.2011 - Dolany
28.10.2011 - NihošoviceBolešiny
23.10.2011 - Chmelná,  Dačice - Telč
22.10.2011 - ZdejcinaTři DvoryOstašov
09.10.2011 - Strakonice,  Dačice - Telč
08.10.2011 - OhrazeniceŽerovice
01.10.2011 - TřemošnáSlověnice
24.09.2011 - CerekvičkaDolní Heřmanice (ČAM)
17.09.2011 - Adamov, Přeštice, Ostrov, Miřetice, Švihov, Jedousov, Dačice, Varnsdorf
10.09.2011 - Slavkov u BrnaNová Ves
04.09.2011 - Tetín
03:09.2011 - PaskovKozmiceOkřesanečSendražice
28.08.2011 - Dubňany, Košice, Dačice - Telč
27.08.2011 - Česká KameniceLitovel
20.08.2011 - Prachovice
13.08.2011 - ChmelnáChabeřice
06.08.2011 - Václavice
30.07.2011 - SvinčanyHrabenov
23.07.2011 - Křižany
08.07.2011 - Nová Paka
02.07.2011 - Tetín
25.06.2011 - NekmiřChabeřice,  Studenec
18.06.2011 - BřezhradVarnsdorf - StudánkaŠvihov,  Telč
12.06.2011 - Poříčí nad Sázavou
11.06.2011 - AdamovPřeloučNekvasovyChrášťovice
04.06.2011 - Rychnov nad KněžnouZdejcinaDalečín (ČAM)Těrlicko
28.05.2011 - Tetín
22.05.2011 - Kozmice (ČAM + vložený)
21.05.2011 - Hamr na Jezeře
15.05.2011 - Dačice - Telč
14.05.2011 - CerekvičkaNová VesVolyněStradoniceLicomělice
08.05.2011 - Staré Město
07.05.2011 - DolceZáboří nad Labem (ČAM)
30.04.2011 - Dubňany (ČAM)Slavkov u BrnaPodhoří
24.04.2011 - Ostrov
23.04.2011 - TetínKozmiceTřemošnáVstiš
16.04.2011 - OhrazeniceDolany
09.04.2011 - Medlov
26.03.2011 - Slavkov u Brana,  Hoštičky
12.02.2011 - Prachovice
15.01.2011 - Soběslav
odjeté závody v roce 2011
                                                           (celkem: 67 termínů ve 38 dnech, na 46 tratích)

27.12.2009 - Domanín
14.11.2009 - Dolany
01.11.2009 - Medlov
31.10.2012 - Žerovice
24.10.2009 - Bělá pod BezdězemKřimice
17.10.2009 - Ostašov
10.10.2009 - Turnov - Ohrazenice, Staré Město
04.10.2009 - Miřetice
27.09.2009 - Suchdol
26.09.2009 - SlověniceKřimiceVarnsdorf
19.09.2009 - Jedousov, Poříčí nad SázavouTetínVolenice
12.09.2009 - Nová Ves
05.09.2009 - PrachoviceDubňanyŠvihov, Staré Město
29.08.2009 - Česká Kamenice
16.08.2009 - Košice
15.08.2009 - MedlovLhotaChabeřice
08.08.2009 - VáclaviceBělá pod BezdězemHrabenov
25.07.2009 - Klášterec nad Orlicí
17.07.2009 - Nová Paka
27.06.2009 - OstrovNekmiřChabeřice
20.06.2009 - Tetín,  Červená Voda
13.06.2009 - BřezhradPřeloučChrášťoviceKřižany
06.06.2009 - Poříčí nad SázavouZdejcina
07.06.2009 - Jemnice
06.06.2009 - Dubnany
30.05.2009 - Terlicko,  Belčice
17.05.2009 - Medlov
16.05.2009 - Nová VesSlavkov u BrnaTetínRabíHamr na Jezeře
09.05.2009 - Mlékojedy
08.05.2009 - TurnovSlovenice
25.04.2009 - TetínDolany
18.04.2009 - Hamr na Jezeře
11.04.2009 - Nekmiř
04.04.2009 - Kozmice
21.03.2009 - Křimice,  Hoštičky
21.02.2009 - Bolešiny
17.01.2009 - Újezd u Plánice
10.01.2009 - Sobeslav
odjeté závody v roce 2009
Poslední změna: 24.06.2017
Aktualizujte stránku
                                                           (celkem: 87 termínů ve 43. dnech, na 63. tratích)


26.11.2016 - Břestek
12.11.2016 - RodinovChotoviny
05.11.2016 - DolanyBakov nad Jizerou
22.10.2016 - Předbořice
15.10.2016 - HostimVlkovice
08.10.2016 - Vápenný PodolSlavkov u BrnaOstašovVítězná
01.10.2016 - Dolní BousovSlověnice
25.09.2016 - Miřetice
24.09.2016 - TetínŽivoticePaskovLišovBožice
17.09.2016 - HostimVelká nad Veličkou
11.09.2016 - KrupáVracovNová VesHarrachovJedousovAdamovPřeštice
03.09.2016 - SendražiceHradištěSlavkov u Brna - střelnice
27.08.2016 - SedlištěKošťálovTetín
20.08.2016 - SvětecHněvkoviceCtiměřice
13.08.2016 - OkřesanečPrusinovice
07.08.2016 - Poříčí nad Sázavou
06.08.2016 - Těrlicko
30.07.2016 - HrabenovRádlo
23.07.2016 - Nihošovice (cross)
16.07.2016 - OřechovHostimSvinčany
02.07.2016 - HněvkoviceHradiště
25.06.2016 - TrutnovTetín
24.06.2016 - Dolní Bousov (24h)
18.06.2016 - Kostěnice
11.06.2016 - Lišov
04.06.2016 - Varnsdorf - StudánkaTěrlickoTábor - Měšice
28.05.2016 - Nová VesKněždubPřelouč
22.05.2016 - Hošťálkovice
21.05.2016 - HostimNihošovice - obec
14.05.2016 - LicoměliceAdamov
08.05.2016 - Dyjice
07.05.2016 - Vápenný PodolVícemiliceDolce
24.04.2016 - Hošťálkovice
23.04.2016 - Slavkov u BrnaVracovTetínVlkovice
16.04.2016 - HostimVstiš
09.04.2016 - Benátky nad Jizerou, PrachoviceDolany
02.04.2016 - Městec Králové
25.03.2016 - Světec
12.03.2016 - Rádlo
20.02.2016 - Hostim
06.02.2016 - Kobyly
23.01.2016 - Soběslav
02.01.2016 - Slavkov u Brna
odjeté závody v roce 2016
kalendář závodů 2017
12.08. 2017
sobota
Okřesaneč
Střední Čechy
Okřesaneč
Hostim
16.09. 2017
sobota
Hostim
Jižní Morava
14.10. 2017
sobota
Hostim
Jižní Morava
Prachovice
Hrabenov
29.07. 2017
sobota
Hrabenov
Severní Morava
Sendražice
02.09. 2017
sobota
Sendražice
Střední Čechy
                                                           (celkem: 28 termínů v 19. dnech, na 24. tratích)


24.06.2017 - Tetín
23.06.2017 - Dolní Bousov (24h)
17.06.2017 - TrutnovHostim
11.06.2017 - Lišov
04.05.2017 - Varnsdorf - StudánkaPodmoklyTěrlicko
27.05.2017 - TetínNihošovice - obecKozlovice
20.05.2017 - Nová VesHostimAdamov
13.05.2017 - Licomělice
06.05.2017 - Vápenný PodolDolce
22.04.2017 - Vrcovice
16.04.2017 - Dolany
15.04.2017 - HostimVlkovice
01.04.2017 - Vracov
11.03.2017 - Rádlo
18.02.2017 - Hostim
04.02.2017 - Kobyly
28.01.2017 - Přeštice
21.01.2017 - Košťálov
14.01.2017 - Soběslav
odjeté závody v roce 2017
Přeštice
Životice
09.09. 2017
sobota
Přeštice
Západní Čechy
23.09. 2017
sobota
Životice
Západní Čechy
Světec
01.07. 2017
sobota
Světec
Severní Čechy
08.07. 2017
sobota
Světec
Severní Čechy
Krupá
Dolní Bousov
Střední Čechy
05.08. 2017
sobota
Krupá
Střední Čechy
Slakov u Brna
Vícemilice
Jižní Morava
07.10. 2017
sobota
Slavkov u Brna
Jižní Morava
30.12. 2017
sobota
Slavkov u Brna
Jižní Morava
Ostašov
Ostašov
Vysočina
Miřetice
24.09. 2017
neděle
Miřetice
Střední Čechy
Brno
Ořechov
Vracov
Vícemilice
Vracov
Jižní Morava
15.07. 2017
sobota
Ořechov
Jižní Morava
21.10. 2017
sobota
Brno
Jižní Morava
Tetín
Tetín
Střední Čechy
Vápenný Podol
Východní Čechy
Hněvkovice
Hněvkovice
Vysočina
19.08. 2017
sobota
Hněvkovice
Vysočina
22.07. 2017
sobota
Božice
Jižní Morava
Božice
08.10. 2017
neděle
Hradiště
Sedliště
Těrlicko
Paskov
Hradiště
Severní Morava
Těrlicko
Severní Morava
26.08. 2017
sobota
Sedliště
Severní Morava
Hradiště
Severní Morava
Paskov
Severní Morava
Košťálov
Severní Čechy
Svinčany
Východní Čechy
Svinčany
Košťálov
Vícemilice
Jižní Morava