NAVRCHOLU.cz
Silniční závody
Galerie
Kontakt - Autor
Pro pořadatele
Terénní závody
O webu
Úvod
Ostatní
Tyto webové stránky tvořím už přes 8 roků. Nejsem žádný počítačový expert, proto omluvte jejich nízkou technickou kvalitu. Tvorbu a aktualizaci stránek mám jako svého koníčka, společně s aktivním závoděním na pionýru.

Závodům na pionýru se věnuji od roku 2005. V tu dobu neexistovala na internetu žádná informace o těchto závodech. Veškerá domluva o termínech mezi závodníky byla přes telefonický řetěz. Často se stalo, že se řetěz někde přetrhl a na závody dorazila jen polovina jezdců, nebo byl závod zrušen a málokdo se o tom dověděl.

Proto, jsem začal tvořit webové stránky. Aby měli závodníci k dispozici pokud možno co největší množství informací, které jsou aktuální. A taky, abych k tomuto koníčku přilákal nové jezdce.
Autor stránek: Jiří Chrtek
Datum spuštění: 10.11. 2006
důvod vzniku
vzhled
Stránky prošly mnoha malými proměnami vzhledu. Nemám uloženy všechny verze, zvláště ty první jsem dávno smazal. Některé vám ale můžu ukázat.
Vzhled 2010
Vzhled 2008
Vzhled 2014
pár tipů
Aktualizace
Váš prohlížeč pro rychlejší načítání stránek ukládá část obsahu stránky do paměti cache. Při další návštěvě stránky je obsah načítán právě z této paměti (cache) a může být neaktuální. Pro nejaktuálnější obsah může být zapotřebí stisknout klávesu F5.


Termíny se můžou změnit

Sledujte tyto stránky i den před závodem, kterého se chcete zúčastnit. Je možné, že byl termín přesunut na jiný den.
V případě špatného počasí, raději pořadateli zavolejte, zda není závod zrušen.


Pravidla závodů se můžou změnit
Pravidla závodu můžou být taky pozměněna. Přečtěte si je raději, než se závodů zúčastíte, můžou být jiná, než minule.


Dotazy ohledně závodů
Pokud vás zajímá informace o závodu, kterou jste na webu nenašli, zeptejte se přímo pořadatele konkrétního závodu (ne mě - webmastra)
Nepište dotazy, na které chcete mít rychlou odpověď do diskuzích o závodech. Tam pište spíše vaše názory (kladné i záporné) na proběhlé závody.


Výsledky závodů
Výsledky ze závodů zveřejňuji na webu většinou v den, kdy mi je pořadatel zašle. Pokud tu výsledky nejsou dlouho vyvěšeny, mějte trpělivost, nebo napište pořadateli. Pokud se vás ozve více, donutí ho to spíše výsledky zpracovat a odeslat.
vaše spolupráce
Vaší spolupráce na aktualizaci tohoto webu si velice vážím. Proto prosím buďte aktivní a podílejte se co nejvíce na jejich vývoji.
Zasílejte mi informace, které tu chybí
Znáte některý údaj o závodu, který tu není? Napište mi to. Může to být mapa závodu, informace, kterou mi pořadatel zapomněl napsal a podobně.


Chybí tu nějaký závod?
Pokud znáte závod, který nemám v seznamu na těchto stránkách, napište mi kontakt na pořadatele. Nebo řekněte pořadateli, ať napíše mně a já zde závod zveřejním.


Vaše fotky a videa
Máte fotky nebo videa ze závodu? Pochlubte se jimi a zašlete mi na ně odkaz. Zveřejním je v galerii a uvidí je tak stovky lidí.


Pište do diskusních fór
Po absolvování závodu, ho prosím zhodnoťte v diskuzním fóru. Popište jak kladné, tak záporné poznatky. Pomůžete tak pořadateli, zbavit se chyb a motivujete ho dobrým hodnocením.


Vaše názory na JAWA50ZÁVODY
Budu rád, když mě napíšete, co si o tomto webu myslíte. Co se vám líbí, co ne, co byste změnili, nebo přidali. Máte-li nějaký nápad, kritiku, nebo pochvalu, tak mi napište.


Podpořte tyto stránky a přilákejte nové jezdce
Jestli máte tento web rádi, zmiňte se o něm svým přátelům. Jestli máte své webové stránky, vložte si na ně odkaz. Znáte lidi, kteří mají rádi pionýry, či staré motocykly, řekněte jim o závodech, třeba se přidají.
Odkazy
Poslední změna: 18.01.2015
Aktualizujte stránku
Dokument
Aby byla na trati nějaká zábava, je třeba, aby bylo s kým soupeřit.


Rozšiřovat povědomí o závodech Pionýrů mezi veřejnost, připravovat kvalitní informační zázemí již aktivním jezdcům - to je účel tohoto webu.