NAVRCHOLU.cz

Toto je největší seznam fichtl cupů. Najdete zde 90% závodů konaných v ČR.
Jedná se pouze o závody motocyklů Jawa50 Pionýr. Nikoliv Stadionů, Babet, Pitbiků a jiných...
Dolní Bousov (24 hodin)
Tento seznam obsahuje 66 závodů pionýrů.
V tuto chvíli je stanoveno 17 termínů závodů, na 17. tratích, v 8. dnech
u Mladé Boleslavi
motokrosová trať + louka  |  24. hodinovka
Okřesaneč
závod letos již proběhl
u Golčova Jeníkova
motokrosová trať  |  2x 20minut + 1kolo
závod letos již proběhl
informace
výsledky
informace
výsledky
Silniční závody
Galerie
Kontakt - Autor
Kalendář závodů
Zaniklé závody
Terénní závody
Seznam závodů
Úvod
Ostatní
Miřetice
u Vlašimi
trať na louce  |  45 minut
22.9. 2019
informace
výsledky
Sendražice
u Kolína
louka, polní cesty, asfalt  |  3 hodinovka
závod letos již proběhl
Tetín
u Berouna
motokrosová trať  |  2x 15minut + 2kola
závod letos již proběhl
informace
výsledky
Adamov
u Českých Budějovic
louka, lesní cesty, asfalt  |  2x 20minut
závod letos již proběhl
Dolany
u Prachatic
trať na louce  |  2x 20minut + 1kolo
termín zatím není stanoven
informace
výsledky
Lišov
u Českých Budějovic
trať na louce, lom  |  2x 20minut
22.9. 2019
výsledky
Předbořice
u Sedlčan
trať na louce  |  1 hodinovka
12.10. 2019
informace
výsledky
Soběslav
u Tábora
trať na louce + asfalt  |  1 hodinovka
závod letos již proběhl
informace
výsledky
Vlkovice
u Českých Budějovic
trať na louce, po poli  |  2x 20minut
26.10. 2019
informace
výsledky
Jedousov
u Pardubic
polní cesty  |  5. hodinovka
21.9. 2019
informace
výsledky
Licomělice
u Chrudimi
polní a lesní cesty  |  5. hodinovka
závod letos již proběhl
Nová Ves
u Týniště nad Orlicí
trať na louce  |  vyřazovací rozjížďky
závod letos již proběhl
informace
výsledky
Přelouč
u Pardubic
vojenský polygon  |  4. hodinovka
termín zatím není stanoven
informace
výsledky
Svinčany
u Pardubic
polní cesty + louka  |  5. hodinovka
závod letos již proběhl
informace
Břestek
u Uherského Hradiště
louka + šotolina + asfalt  |  2x 20minut + 2kola
termín zatím není stanoven
Hostim
u Znojma
crossová trať  |  2x 15minut + 1kolo
termín zatím není stanoven
Kněždub
u Hodonína
crossová trať, tráva  |  3x 10minut + finále
termín zatím není stanoven
Ořechov
u Uherského Hradiště
crossová trať  |  3x 6kol + finále
závod letos již proběhl
Slavkov u Brna
u Brna
motokrosová trať / plochá dráha
14.10. 2019  -  29.12. 2019
Kobyly
u Turnova
trať na louce  |  3x 8minut
závod letos již proběhl
Varnsdorf (studánka)
u Děčína
motokrosová trať  |  3x 30minut
závod letos již proběhl
Hněvkovice
u Ledče nad Sázavou
polní a lesní cesty
závod letos již proběhl
Ostašov
u Třebíče
trať na louce  |  3x 10minut
12.10. 2019
mapa
mapa
mapa
mapa
mapa
mapa
mapa
mapa
mapa
mapa
mapa
mapa
mapa
mapa
mapa
mapa
informace
informace
oficiální
web
výsledky
výsledky
výsledky
mapa
mapa
mapa
mapa
mapa
informace
informace
oficiální
web
oficiální
web
výsledky
výsledky
výsledky
mapa
mapa
mapa
mapa
Varnsdorf - Studánka
Kobyly
Dolní Bousov
Nová Ves
Tetín
Předbořice
Dolany
Lišov
Adamov
Vlkovice
Ostašov
Hrabenov
Prusinovice
Životice
Licomělice
Prachovice
Okřesaneč
Sendražice
Miřetice
Hněvkovice
Vstiš
Dolce
Příchovice
Přeštice
Břestek
Těrlicko
Hradiště
Dolce
Plzeň - jih
trať na louce  |  4 hodinovka
závod letos již proběhl
výsledky
mapa
oficiální
web
Přeštice
Plzeň - jih
trať na louce  |  4 hodinovka
termín zatím není stanoven
výsledky
mapa
Příchovice
Plzeň - jih
trať na louce  |  3 hodinovka
termín zatím není stanoven
výsledky
mapa
Vstiš
Plneň - jih
trať na louce  |  3 hodinovka
termín zatím není stanoven
výsledky
mapa
Životice
Plzeň - jih
trať na louce  |  4 hodinovka
28.9. 2019
výsledky
mapa
ZÁVODY PIONÝRŮ S TERMÍNEM
ZÁVODY PIONÝRŮ
Aktualizujte stránku
Přidat nový závod
Přidat nový závod
Poslední změna: 15.09.2019
Aktualizujte stránku
informace
Vracov
u Hodonína
motokrosová trať  |  3x 10minut + finále
9.11. 2019
mapa
informace
Kněždub
výsledky
informace
Harrachov
u Liberce
4 hodinovka
závod letos již proběhl
oficiální
web
mapa
Harrachov
Košťálov
u Semil
trať na pouce, rokle  |  4 hodinovka
závod letos již proběhl
mapa
Košťálov
Vracov
Prachovice (Vápenný Podol)
u Chrudimi
motokrosová trať  |  2x 15minut
termín zatím není stanoven
informace
mapa
výsledky
Rodinov
Slaviboř
u Telče
trať na poli + louka  |  2x 12minut + 1kolo
21.9. 2019
informace
mapa
Tábor - Měšice
u Tábora
motokrosová trať  |  2x 20minut + 1kolo
termín zatím není stanoven
informace
mapa
Soběslav
informace
Rádlo
Rádlo
u Jablonce nad Nisou
trať na louce  |  postupové jízdy
5.10. 2019
informace
mapa
Vícemilice
u Vyškova
motokrosová trať  |  3x 3kola
5.10. 2019
mapa
informace
výsledky
Svinčany
informace
Božice
Božice
u Znojma
crossová trať  |  2x 15minut + 1kolo + finále
termín zatím není stanoven
informace
mapa
Ořechov
Hrabenov
u Šumperka
krosová trať  |  2x 10minut + 2kola
závod letos již proběhl
Hradiště
u Českého Těšína
trať na louce + polní cesty  |  3x 10minut + 2kola
závod letos již proběhl
Paskov
u Frýdku-Místku
motokrosová trať  |  3x 10minut + 2kola
závod letos již proběhl
Prusinovice
u Přerova
motokrosová trať  |  2 rozjížďky
termín zatím není stanoven
Sedliště
u Frýdku-Místku
motokrosová trať  |  3x 10minut + 2kola
závod letos již proběhl
Těrlicko
u Havířova
trať na louce + asfalt  |  3x 10minut + 2kola
závod letos již proběhl
oficiální
web
mapa
mapa
mapa
mapa
mapa
mapa
výsledky
výsledky
výsledky
výsledky
informace
informace
informace
informace
informace
-----
-----
-----
-----
-----
-----
-----
-----
-----
-----
oficiální
web
oficiální
web
oficiální
web
Vrcovice
u Písku
trať na louce  |  1 hodinovka
závod letos již proběhl
informace
mapa
Vrcovice
informace
Slakov u Brna
Vícemilice
výsledky
Podmokly (2x 30minut)
u Rokycan
trať na louce  |  2x 30minut
závod letos již proběhl
mapa
informace
Podmokly
výsledky
Palkovice
u Frýdku-Místku
|  3x 10minut + 2kola
závod letos již proběhl
mapa
-----
výsledky
výsledky
Zákupy
Zákupy
u České Lípy
krosová dráha  |  2 hodinovka
závod letos již proběhl
informace
mapa
-----
Jedousov
Paskov
Tábor - Měšice
Antonka
Antonka
u Pelhřimova
trať na poli + luka  |  2x 20minut + 1kolo
termín zatím není stanoven
informace
mapa
Přelouč
výsledky
výsledky
Miroslav
u Znojma
motokrosová trať  |  3x 6kol + finále
termín zatím není stanoven
mapa
-----
oficiální
web
Miroslav
Podmokly (4 hodinovka)
u Rokycan
trať na louce  |  4 hodinovka
26.10. 2019
mapa
informace
oficiální
web
-----
výsledky
Hostim
Klučenice
Klučenice
u Příbrami
trať na louce  |  1 hodinovka
28.9. 2019
informace
mapa

Dubňany
u Hodonína
motokrosová trať  |  3x 10minut + finále
závod letos již proběhl
informace
výsledky
mapa
Dubňany
Slabčice
u Písku
trať na louce  |  45 minut
závod letos již proběhl
mapa
informace
výsledky
Slabčice
Březolupy
Březolupy
u Zlína
plochá dráha  |  3 rozjížďky
závod letos již proběhl
informace
mapa
-----
Klášterec nad Orlicí
u Žamberka
motokrosová trať  |  2x 15 minut + 2 kola
závod letos již proběhl
informace
výsledky
mapa
Klášterec nad Orlicí
Batín
u Jičína
trať na louce  |  3x 4kola
závod letos již proběhl
informace
mapa
Batín
výsledky
informace
Přízřenice
Přízřenice
Brno- jih
tráva + asfalt  |  3x 10minut + finále
19.10. 2019 > 26.10. 2019
informace
mapa
-----
Trojovice
Trojovice
u Chrudimi
polní a lesní cesty, louka, asfalt  |  8 kol
závod letos již proběhl
informace
mapa
Podluhy (12 hodin)
u Berouna
motokrosová trať  |  12 hodinovka
závod letos již proběhl
informace
mapa
Podluhy
výsledky
výsledky
Sedliště
Slověnice
u Českých Budějovic
polní a lesní cesta + asfalt  |  2x 20minut
termín zatím není stanoven
výsledky
mapa
informace

Slověnice
oficiální
web
Palkovice
Malešov
Malešov
u Litoměřic
motokrosová trať  |  2x 15minut + 1kolo
závod letos již proběhl
informace
mapa
-----
Pracejovice
Pracejovice
u Strakonic
trať na louce + lesní cesta  |  2x 20minut + 1kolo
závod letos již proběhl
informace
mapa
výsledky
výsledky

NEJBLIŽŠÍ ZÁVODY     JEDOUSOV 21.9.2019   ---   SLAVIBOŘ 21.9.2019   ---   MIŘETICE 22.9.2019 (neděle)   ---   LIŠOV 22.9.2019 (neděle)

VÝSLEDKY     SEDLIŠTĚ - výsledky z 24.8.2019   ---   SENDRAŽICE - výsledky z 31.8.2019
Výsledky
Slaviboř
NOVÝ ZÁVOD     KNÍNICE (u Telče - Vysočina) 5.10.2019   ---   SLAVIBOŘ (u Telče - Vysočina) 21.9.2019
Rodinov
u Pelhřimova
trať na poli  |  2x 20minut
termín zatím není stanoven
informace
mapa
výsledky
-----
informace
Střední Čechy
Jižní Čechy
Východní Čechy
Jižní Morava
Sevrní Morava
Severní Čechy
Západní Čechy
Vysočina
novinky
ZMĚNA
TERMÍNU
Knínice
u Telče
trať na poli  |  2x 10minut + 1kolo
5.10. 2019
informace
mapa
-----
Noný
závod
Knínice
Nový
termín

NOVÉ TERMÍNY     VÍCEMILICE (Jižní Morava) - náhradní termín za zrušený závod je 5.10.2019   --   PODMOKLY (Západní čechy) 26.10.2019   --   VRACOV (Jižní Morava) 9.11.2019
Nový
termín
Nejbližší
závod
Nejbližší
závod
Nový
termín
Nejbližší
závod
Nejbližší
závod