NAVRCHOLU.cz
Úvod
Terénní závody
Silniční závody
Galerie
Kontakt - Autor
Ostatní
Informace o závodu
Výsledky
Ukázat na mapě
SPECIÁL
1.9. 2012
1. Jakub Kmošťák (48), Baška
2. Přemysl Toman (32),
TNT Pstruží
3. Ladislav Studený (39),
AMK Frýdek-Místek
4. Richard Ševčík (4),
AMK Frýdek-Místek
5. Patrik Čajka (7),
Hrad-Tran team
6. Jiří Nutil (2),
AMK Frýdek-Místek
7. Jaroslav Palarczyk (16),
Hrad-Tran team
1. Patrik Čajka (7), Hrad-Tran team
2. Jiří Nutil (6),
AMK Frýdek-Místek
3. Ladislav Palarczyk (20),
Hrad-Tran team
4. Richard Ševčík (99),
AMK Frýdek-Místek
5. Martin Kubina (0),
Hrad-Tran team
6. David Bohm (66),
Hrad-Tran team
7. Tomáš Neckář (5),
TNT Ostrava
8. Marek Peřina (41),
Hrad-Tran team
9. Lukáš Neumann (72),
TNT Ostrava
10. Radek Piper (29), U7 Sedliště
11. Jaromír Kulhánek (13), U7 Sedliště
ORIGINÁL
SPECIÁL
2.8. 2014
1. (222) Jaroslav MűllerMerklovice
2. (32) Přemysl TomanTNT Pstruží
3. (39) Ladislav Studený - P.O.M.A. Malenovice
4. (61) Jan Janiec - Turzovka
  1. (3) Tomáš Neckář - TNT Ostrava
  2. (98) Vojtěch Sekanina - AMK Frýdek-Místek
  3. (72) Dalibor Toman - TNT Pstruží
  4. (7) Patrik Čajka - Hrad-Tran team
  5. (13) Jaromír Kulhánek - U7 Sedliště
  6. (31) Petr Šimon - U7 Sedliště
  7. (68) Filip Kolek - Těrlicko
  8. (19) Michal Havlásek - Mayor team
  9. (6) Michal Juřica - AMK Frýdek-Místek
10. (1) Martin Polášek - Mayor team
ORIGINÁL
ŽENY
OPEN
1. (1) Natálie Studená - P.O.M.A. Malenovice
2. (4) Sabina Marková - AMK Frýdek-Místek
1. (2) Tomáš Jurzykovski - AMK Frýdek-Místek
2. (4) Radek Babica - AMK Frýdek-Místek
3. (8) Lukáš Jurošek - AMK Frýdek-Místek
4. (5) Jaroslav Bárta - AMK Frýdek-Místek
3.9. 2011
SPECIÁL
5.5. 2012
1. Přemysl Toman (32), TNT Pstruží
2. Ladislav Studený (39),
AMK Frýdek-Místek
3. Jiří Nutil (4),
AMK Těrlicko
4. Lukáš Neumann (64),
TNT Ostrava
5. Tomáš Jančík (52),
Staříč
6. Daniel Mrozek (5),
Hrad-Tran team
7. Jaroslav Spratek (7),
AMK Frýdek-Místek
8. Jaroslav Neumann (14),
TNT Ostrava
1. Tomáš Neckář (75), TNT Ostrava
2. Jakub Durančík (96),
AMK Kožušany
3. Richard Ševčík (199),
Ostrava-Nová Bělá
4. Ladislav Palarczyk (15),
Hrad-Tran team
5. Dalibor Toman (93),
TNT Pstruží
6. Ladislav Luzert (17),
Hrad-Tran team
7. Jaroslav Spratek (5),
AMK Frýdek-Místek
8. Julius Hajšo (3),
AMK Frýdek-Místek
9. Tomáš Verlík (13),
Sedliště
ORIGINÁL
Nejmladší účastník: Richard Ševčík (199), Ostrava-Nová Bělá
Nejstarší účastník:
Ladislav Palarczyk (15), Hrad-Tran team
SPECIÁL (24 přihlášených)
1. Adam Šromota, Penčice
2. Ladislav Studený,
Malenovice
3. Dalibor Toman,
TNT Pstruží
4. Tomáš Neckář,
TNT Ostrava
5. Tomáš Svobodník,
Budišov nad Budišovkou
6. Dominik Menšík,
Pstruží
7. Václav Sklář,
Kunčičky u Bašky
8. Lukáš Neumann,
TNT Ostrava
9. Radek Červenka,
Sklenov
10. Jakub Durančík,
AMK Kožušany
11. Lukáš Kupka,
TNT Ostrava
12. Jaroslav Palarczik,
Těrlicko-Hradiště
13. Dominik Mokroš,
AMK Frýdek-Místek
14. Ondřej Kaňa,
AMK Frýdek-Místek
15. Jaroslav Neumann,
TNT Ostrava
16. Jakub Pasrbek,
Budišov nad Budišovkou
1. Pavel Vaca, Kožušany
2. Václav Sklář,
Kunčičky u Bašky
3. Jiří Nutil,
AMK Frýdek-Místek
4. Jakub Kmošťák,
AMK Frýdek-Místek
5. Dominik Menšík,
Pstruží
6. David Bőhm,
Těrlicko-Hradiště
7. Aleš Baďura,
Milenov
8. Patrik Čajka,
Třanovice
9. Veronika Pospíšilová,
Milenov
10. Vladimír Vašátko,
Frýdek-Místek
11. Tomáš Verlík,
Sedliště
12. Dominik Mokroš,
AMK Frýdek-Místek
13. Zdeňka Slípková,
Frýdek-Místek
KLASIK (17 přihlášených)
Poslední změna: 02.10.2018
Aktualizujte stránku
8.5. 2015
Výsledky všech kategorií
29.8. 2015
SPECIÁL
23.9. 2017
KLASIK
DOCENTI
1 - Šimon Petr
2 - Zerzavy David
3 - Čajan Kamil
1 - Polašek Dušan
2 - Kučera Jiři
1 - Polašek Jiři
2 - Havlásek Lukaš
3 - Polašek Martin
4 - Zerzavy Matěj
5 - Šimon Petr
6 - Kučera Jakub
ŽENY
1 - Studená Natalie,
2 - Husová Linda,
3 - Gruszecká Lucie
Oficiální web
29.8. 2015
SPECIÁL
22.9. 2018
KLASIK
DOCENTI
1. Šimon Petr
2. Zerzavy David
3. Muroň Petr
1. Palarczyk Jaroslav
2. Studený Ladislav
3. Drahomir Benišek    
1. Šimon Petr
2. Rosťa Hus
3. Zerzavý Jaroslav
4.  Menšik Dominik
5. Žůrek Jakub
6. Zerzavy Matěj
7. Patrik Mojžišek
8. Cviček Pavel
9. Matěj Neckář
10. Zerzavy Vojta
ŽENY
1. Linda Dvořaková
2. Natalie Studena
3. Gruszecká Lucie