NAVRCHOLU.cz
Úvod
Terénní závody
Silniční závody
Galerie
Kontakt - Autor
Ostatní
Informace o závodu
Výsledky
Ukázat na mapě
SPECIÁL
1. Auředník Jan st.
2. Jaroslav Šťastný
3. Lukáš Mlýnek
4. Vladislav Busta
5. Milan Sommer
6. Martin Choc
7. Josef Wirth
8. Jiří Voves
9. Jiří Vozka ml.
10. David Vozka
11. Ladislav Brunclík
12. Jiří Škvor
13. Roman Kopp
14. Jan Florian
15. Tomáš Busta
16. Filip Šťastný
17. Martin Ernest
18. Tomáš Šíma
19. Martin Hubený
20. Tomáš Hlach
21. Vojtěch Pešička
22. Vít Kozák
23. Pavel Vestfál
24. Josef Krásný
25. Zdeněk Jílek
26. Petr Noháč
27. Lukáš Cilling
28. Zdeněk Ramboušek
22.11. 2014 (67 strojů)
KLASIK
1. Pavel Fiřt
2. Jiří Šmídl
3. Jiří Stojanovič
4. Miroslav Jedlička
5. Vojtěch Novák
6. Milan Kašpar
7. Milan pechek
8. Jaroslav Vrba
9. Lukáš Pechek
10. Štěpán Uher
11. Jaromír Slivka
12. Šimáno
13. Jiří Schmidt
14. Miroslav Kramoliš
15. Josef Kalina
16. Roman Kopp
17. Miroslav Jedlička St.
18. Jan Sikola
19. Petr Jedlička
20. Pavel Florian
21. Stanislav Pokorný
22. David Mlýnek
23. Tomáš Grůbr
24. Daniel Petr
25. Michal Kotrba
26. Auředník
27. Velíšek Radek
28. Šimek Michael
29. František Fiřt
30. Zdeněk Kunt
31. Miroslav Šoch
32. Václav Knapp
33. Filip Stehlík
34. František Fiřt ml.
35. Václav trnovský
36. Jan Málek
37. Václav Stejskal
38. Tomáš Sochůrek
39. Martin Tichý
Poslední změna: 15.10.2018
Aktualizujte stránku
SPECIÁL
1. Stojanovič Jiří
2. Škvor Jiří
3. Polena Jaromír
4. Vozka David
5. Štér Martin
6. Šíma Tomáš
7. Houdek Petr
24.10. 2015 (47 strojů)
KLASIK
1. Málek Jan st.
2.Jedlička Míra ml.
3.Rada Ivan
4. Slivka Jaromír
5. Tichý Martin
6. Šimáno
7. Šoch Miroslav
8. Šmidt Jiří
9. Vrba Jaroslav
10. Kuna Michal
11. Horažďovský Vít
12. Růžička Lukáš
13. Drda Miroslav
14. Chocholoušek Michal
15. Kunt Zdeněk
16. Knap Václav
17. Grůbr Michal
18. Stehlík Filip
19. Málek Jan
20. Novotný Václav
21. Jedlička Miroslav st.
22. Horažďovský Vít st.
23. Vencl Petr
24. Sommer Milan
25. Sikora Jan
26. Novák Pavel
27. Tatýrek Patrik
28. Šafránek Luboš
29. Šofrle Daniel
30. Dohnal Matěj
31. Mošnička Jan
32. Šimek Michael
33. Doubrava Jakub
34. Kotrba Lukáš
SPORT
1. Rabiňák Ondřej
2. Stiler Ondřej
3. Urban Jiří
4. Vestfál Pavel
5. Jančák Leoš
6. Brožek Jan
SPECIÁL
1. Jaroslav Šťastný
2. Jan Brožek
3. Ondřej Sekáč
4. Martin Polívka
5. Pavel Voříšek
6. Milan Filous
7. Jan Havránek
8. Miroslav Roubal
9. Jaromír Polena
10. Jaroslav Vozka
11. Jakub Votruba
22.10. 2016 (66 strojů)
KLASIK
1. Tomáš Šíma
2. Tomáš Hora
3. Šimáno
4. Jan Málek ml.
5. Luboš Řezník
6. Miroslav Šoch
7. Jan Málek st.
8. Miroslav Jedlička ML.
9. Michael Šimek
10. Jaroslav Vrba
11. Michal Kuna
12. Jaromír Slivka
13. Jindřich Žák
14. Filip Stehlík
15. Josef Kuboušek
16. Václav Knap
17. Lucie Kulasová
18. Zdeněk kuntKunt
19. Jiří Trpka
20. Hynek Králíček
21. Lukáš Krop
22. Marek Jaroslav
23. Miroslav Jedlička st.
24. David Musil
25. Stanislav Jílek
26. Jiří Brousil
27. Jakub Hálek
28. Pavel Lhota
29. Vít Horažďovský st.
30. Patrik Tatýrek
31. Vít Horažďovský ml.
32. Petr Jedlička
33. Michal Chocholoušek
34. Petr Vencl
35. Václav Novotný
36. Čeněk Láska
37. Michal Grůbr
38. Václav Havránek
39. Jakub Micka
40. Ondřej Horváth
41. Miroslav ´Drda
42. Vladimír Charypar
43. Jan Sikora
44. Roman Kopp
45. Patrik Doubek
SPORT
1. Ondřej Rabiňák
2. Filip Šťastný
3. Ondřej Sekáč
4. Stanislav Hamák
5. Pavel Vestfál
6. Michal Sedláček
7. Dominik Chmel
8. Jan Štěpánek
9. Michal Votruba
10. Ondřej Štiller
SPECIÁL
1. Pavel Hosman
2. Ondřej Sekáč
3. Jiří Škvor
4. Vojtěch Huňáček
5. Jakub Janoušek
6. Jiří Stojanovič
7. Jiří Toman
8. Jaroslav Šťastný
9. Lukáš Fiala
10. Václav Furbach
14.10. 2017 (69 strojů)
KLASIK
1. Jiří Toman
2. Tomáš Šíma
3.Luboš Řezník ml.
4. Tomáš Petřík
5. Šimáno
6. Petr Jedlička
7. Vojtěch Květ
8. Luboš Řezník st.
9. Josef Bicman
10. Michal Kuna
SPORT
1. Tomáš Šíma
2. Tomáš Novotný
3. Michal Votruba
4. Martin Hándl
5. Jan Štěpánek
6. Jiří Voves
Závodů se zúčastnilo celkem 69 fichtlů. Výsledky jsou vypsány pouze pro prvních 10 jezdců v každé kategorii.
13.10. 2018 (68 strojů)
kategorie KLASIK

kategorie SPECIÁL + SPORT